Deerhunter Innovation - Kód farby 40

Deerhunter inovácia je vytvorená zo zmesi poľovníckych a vtáčích scenérií. 3D efekt je zvýraznený pomocou rôznych zemín, farebných vzorov aby sa dosiahlo optimálne maskovanie.

Deerhunter Innovation GH - Kód farby 50

GH je skratka pre „globálny lov.“ GH Innovation kamufláž je univerzálna, ľahká a otvorená a je navrhnutá pre použitie v rôznej nadmorskej výške a v rôznych klimatických podmienkach. Maskovací vzor efektívne splýva s okolím a výrazne sa odlišuje od bežných modelov, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícií na trhu.

Vďaka  autentickým kontrastom a hĺbke je táto kamufláž ideálna pre väčšinu typov vegetácie v severnej a južnej Európe. Pre jej zelenkastý efekt je jej použitie vhodné hlavne v jari, v lete a v skorej jeseni.

GH Innovation je výsledkom niekoľkoročného úsilia vývojového oddelenia Deerhunter na vytvorenie nového a originálneho maskovacieho vzoru.

Deerhunter Equipt - Kód farby 60

Equiptpixelace, je multifunkčný a splýva s prírodou ako chameleón. S touto kamuflážou korisť nevidí ako blízko je naozaj lovec, čím sa zvyšujú jeho šance dostať sa ku koristi čo najbližšie. Equipt sa prispôsobí prírode a to hlavne vďaka multi odtieňom šedej, hnedej a zelenej farby – či už ste na otvorenej pláni alebo v lesných oblastiach. Vzor sa neustále mení, nie je ho naozaj vidieť ale kvôli pixelace sa prispôsobuje tvaru a farbám v prírode a tak sa stáva jej súčasťou. Equipt je tou najlepšou voľbou pre serióznych lovcov, ktorí chcú tú najlepšiu kamufláž. 

Deerhunter Innovation Blaze - Kód farby 70

DeerhunterInnovationBlaze je vo vysoko viditeľnej oranžovej farbe so vzorom vetvy v čiernej farbe. Vzor je vlastným vynálezom spoločnosti Deerhunter, je veľmi „otvorený“ a poskytuje veľký dojem. Žiarivá oranžová nesmie chýbať medzi poľovníkmi!

77_photo_sm.jpg

Deerhunter Innovation GH Blaze – Kód farby 77

Deerhunter Innovation GH Blaze is a mix of GH and Innovation by Deerhunter. The high-visible orange and the deep contrast means you won’t be missed by fellow hunters. Safety for all situations!

Deerhunter IN-EQ - Kód farby 80

Experience and science are the tools behind IN-EQ camouflage clothing – which has thus been created by hunters for hunters. In the work to develop IN-EQ camouflage colours, particular attention has been paid to the contrasts and the importance of the cool colours to make sure they function perfectly in both lowland and highland settings.

Deerhunter Equipt® Flaming Blaze - Kód farby 90

Equipt® Flaming Blaze pixelation has been developed with a brand new technology in camouflage and it is the only product on the market where you find both functionality and safety in one product! 
The contrast in the pixelation is changing like a chameleon and makes it difficult for the eye of the game to judge distance. This increases the hunters chance of getting closer to the prey.

Realtree Xtra Gree - Kód farby 48
 

So svojími detailami a kontrastmi je skvelý pre skorú poľovnícku sezónu, kedy je zelená veľmi potrebná. Tiež je k dispozícií v „novej“ RealtreeXtra.

Realtree Xtra - Kód farby 55

Chcete maskovací vzor ktorý funguje všade? Predstavujeme nový RealtreeXtra, ktorý pracuje vo viacerých loveckých situáciách, než akékoľvek iné maskovacie vzory- s veľmi reálnymi obrázkami ako zo života. Tiež dostupný v „novej“ RealtreeXtraGreen.

Advantage MAX-4 - Kód farby 30

Realtree Max-4  je jedným z najúspešnejších vzorov vhodných na lov jeleňov, moriek, vodného vtáctva a západnej veľkej zveri. Je vyvrcholením niekoľkoročných skúsenosti jedného z najúspešnejších tvorcov kamuflážnych vzorov BillaJordana. Max-4 kamufláž vo svojom prevedení obsahuje steblá, slnečnice, dub, javorové listy, cédrové a dubové končatiny a rad ďalších rastlín. Model ponúka maximálnu efektivitu v akomkoľvek otvorenom teréne, bez geografických obmedzení. Ide o najväčšie kamuflážne umelecké dielo na trhu.

95_logo.gif

MAX-5 - Kód farby 95

MAX-5 pattern elements are strategically placed to create super-realistic tone, contrast and shadow. Viewed up close, MAX-5 offers incredible detail. At a distance, the pattern obliterates the human outline completely. The result? 
Maximum effectiveness for your waterfowl success.


Naposledy navštívené

Žiadne produkty